29 thoughts on “Ialomita

  1. Chiar daca acum ai un loc de munca sau esti in cautarea unui loc de munca pe care sa il desfasori online de acasa sau numai doresti sa iti suplimentezi venitul.

    OFERTA JOB PART-TIME
    Se cauta parteneri persoane fizice sau juridice, care sa promoveze o afacere din SUA ce este intrata de curand pe piata din Romania dar se desfasoara si in alte 200 de tari.
    Nu se cere o anumita experienta, ci doar seriozitate, perseverenta si dorinta de a reusi.

    Responsabilitati:
    – promovarea ideii de afacere si a oportunitatii de afaceri in Romania dar si in peste 200 de tari.
    – activitatea se poate desfasura si doar din fata calculatorului.
    – afacerea se poate desfasura online, gestiunea afacerii se face online!
    – un alt mare avantaj fata de alte firme : NU ESTI NEVOIT SA VINZI NIMIC.
    Toate detaliile despre afacere le veti afla in Conferinta online de prezentare a afacerii care are loc in fiecare Joi si Duminica la ora 20 respectiv ora 19 si o puteti urmari in liniste de acasa.

    Linkul de invitatie in conferinta online ti-l voi trimite dupa ce ma vei contacta.

    Beneficii:
    – dezvoltarea unui parteneriat cu o firma SUA
    – dezvoltarea unei afaceri proprii la nivel international
    – investitie minima pentru demararea acestei colaborari
    – stabilirea programului propriu de lucru
    – se asigura suport din partea firmei ( pagina web, birou virtual, etc.)
    – colaborarea este posibila full time sau part time
    – venituri lunare in functie de rezultatele obtinute (nu se platesc salarii fixe)
    – comisioane, bonusuri, reduceri
    – comisioane de echipa,
    – bonus de sponsorizare
    – posibilitatea realizarii unui venit de minim 2000$/luna

    Detalii suplimentare si Inregistrare Gratuita

  2. Va rog sa ma indrumati cum pot 2 doamne in varsta de 55 de ani sa lucreze acasa pt a suplimenta un venit aproape inexistent.Tzinand cont ca sunt f pricepute la treaba.Eu vreau sa le vin in ajutor prin intermediul dv,daca considerati ca puteti ajuta imi puteti scrie aici s-au pe e-mail:mariana_stoica7@yahoo.com.Va multumesc anticipat

  3. Buna .Ma numesc Diana si cred ca asteptam dejeaba un loc de munca la domiiliu.Eu el putin asa cred.Si sunt tepe multe.Eu am dat telefon la un numar si nu am stiut ca e cu supra taxa asa ca mi-a venit factura o groaza de bani.Si de insirat margele nu mi-a mai trimis.Asa a aveti grija ce faceti

    1. Te inscrii, comanzi catalogul gratuit, folosesti codul :
      HV2i1k2G si ai comision intre 25%-35% la comenzi personale,
      plus 10% de la persoanele inscrise de tine.
      Intra pe http://www.ctg.ro si intra in echipa castigatorilor,incearca nu te costa nimic

  4. as dori de lucru acasa deoarece nu mi am gasit de lucru toti promit sunt o persoana serioasa ii place sa munceasca si sa se bucure de realizarile ei

  5. as dori sa lucrez acasa deoarece sunt eleva,dar imi place foarte mult sa muncesc si inca nu am gasit un serviciu care sa se „impace”si cu scoala

Lasă un comentariu si date de contact

Completează mai jos detaliile despre tine sau dă clic pe un icon pentru autentificare:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s